Seznam produktů značky Ciarko Design

Jedinečný, moderní a funkční design vytvořený předními návrháři pro dokonalou souhru s jakýmkoliv stylem kuchyně.

Kuchyňské odsavače prémiové značky Ciarko Design splňují nejvyšší standardy kvality a vypadají jednoduše skvěle v jakémkoliv interiéru. K jejich výrobě jsou použity pouze špičkové materiály jako tvrzené sklo nebo broušený nerez, vždy v dokonale vyváženém a oku lahodícím poměru.

Nejen krásou je ale člověk živ. Špičkové technické parametry a celková praktičnost jsou pro dokonale navržený produkt minimálně stejně důležité, jako dechberoucí vzhled.

Všechny odsavače Ciarko Design proto ohromují výkonem a jsou až překvapivě tiché. Během vaření dokáží téměř nepostřehnutelně zpracovat a vyčistit až 800m3 kuchyňských pachů. To vše díky nové generaci filtrů a inovativní technologii invertorových motorů BLDC. Nejtišší BLDC motory na trhu zaručují téměř neslyšný provoz a úspory energie až 95%. Moderní filtry pak dokáží odstranit většinu nepříjemných pachů z ovzduší, a poradí si dokonce i s nebezpečnými bakteriemi a alergeny.

Jednoduchou manipulaci zaručuje převratný bezdotykový systém ovládání gesty rukou nebo dotykové elektronické ovládání, obojí doplněné o skladný dálkový ovladač. Celek pak k dokonalosti dotváří promyšlený systém účinného a úsporného LED osvětlení s možností regulace teploty světla nebo aktivace pomocí čidla pohybu.

Odsavače Ciarko Design se stanou ozdobou jak moderních kuchyňských ateliérů navržených špičkovými designéry, tak výkonným nástrojem v běžných kuchyních sestavených především s ohledem na každodenní náročný provoz. Tam všude budou odsavače Ciarko Design jako doma.

Počet produktů: 53

Zobrazení 1-12 z 53 položek