Seznam produktů značky Romo

Česká značka s tradicí. Tradice kvality zavazuje.

Prvopočátky značky Romo se datují až do roku 1949, kdy z dílny na opravu elektrospotřebičů ve Fulneku vznikl podnik ROMO. Jedním z prvních výrobních programů se staly montáže obecních rozhlasů a veřejného osvětlení, z něhož vznikl i nynější název Romo. Za více než 50 let existence společnosti se tato značka dostala do širokého povědomí řady zákazníků nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

V roce 1953 společnost vyrobila první vířivé pračky, které byly postupně inovovány do velmi oblíbených kombinovaných praček představující spojení tradiční vířivky s odstředivkou prádla.

Vysoká technologická úroveň byla prokázána v roce 1957, kdy byl úspěšně ukončen vývoj první automatické pračky pro domácnosti a malé prádelny.

Koncem 60let a začátkem 70let dosáhl podnik největší technologické modernizace nejen ve všech základních provozech fulnecké oblasti, ale úspěšně dokončil také výstavbu a zahájil výrobu v závodě v Ostravě.

Podnik ROMO se stal v průběhu 80let významným výrobcem elektromotorů, praček a odstředivek prádla pro domácnosti, průmyslových praček a dodavatelem velkoprádelenské techniky pro oblast služeb.

V roce 1991 došlo k významným strukturálním změnám a ze státního podniku vznikla firma s názvem ROMO a.s. Došlo k její privatizaci a vytvoření nového systému řízení v podobě holdingového uspořádání společnosti.

V průběhu následujících let byl klasický sortiment praček na ústupu, což vedlo majitele firmy ROMO a.s. k diverzifikaci obchodních aktivit a rozšíření portfolia o automatické pračky a myčky nádobí, v roce 1994 o sortiment chlazení a sporáky a dvojkombinace myček s varnou deskou.

V současnosti se značka ROMO profiluje v oblasti výroby ekologických automatických praček a klasických vířivých praček a také v prodeji a výhradní distribuci kvalitního evropského chlazení a sporáků.

Jak kombinované chladničky, tak zásuvkové mrazničky ROMO jsou především synonymem pro úsporný provoz (většina spotřebičů je zařazená v en. třídě A+ nebo A++), vysokou kvalitu zpracování a celkovou mechanickou odolnost a spolehlivost.

Kominované plynové a sklokeramické sporáky ROMO charakterizuje zejména praktičnost, velký vnitřní prostor trouby a také velmi výhodný poměr ceny a užitné hodnoty.

V roce roce 2017 obohatily nabídku Romo nové modely vrchem plněných praček a chladících vitrín pro komerční provozy a domácnosti. 

Rok 2018 byl ve znamení dalšího rozšiřování sortimentu značky Romo. Do nabídky byly zařazeny zcela nové modely předem plněných praček řady RWF s množstvím převratných funkcí, nová řada sklokeramických a kombinovaných plynových sporáků a v neposlední řadě také zcela nová řada kombinovaných chladniček Maxi Space Line a No Frost mrazniček.

Poprvé v historii značky se v nabídce objevily myčky nádobí a také kondenzační i tepelným čerpadlem vybavené sušičky prádla.

Pro rok 2019 si značka Romo pro své zákazníky připravila například novou řadu kombinovaných chladniček se systémem Dual NO FROST, který garantuje optimální výsledky při uchovávání nejrůznějších typů potravin.

Všechny výrobky ROMO samozřejmě splňují nejpřísnější evropské normy a požadavky na kvalitu použitých dílů a úroveň dílenského zpracování. Všechny produkty Romo jsou během výrobního procesu opakovaně kontrolovány, abychom mohli za všech okolností zaručit, že zákazník obdrží vždy produkt té nejvyšší možné kvality.

Neméně důležitý jako špičková kvalita všech nabízených produktů je rovněž dostupný, rychlý a spolehlivý záruční i pozáruční servis. Hustá síť partnerských servisů pokrývá celou Českou i Slovenskou republiku.

Romo je česká značka s dlouhou tradicí, která je připravena splnit všechny požadavky náročných zákazníků.

Počet produktů: 87

Zobrazení 1-12 z 87 položek